Movies
Ratings
156
The Lion KingRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Bandage ClubRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0