Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Bad TeacherRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.0