Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 3.5
Creature CommandosRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 5.0
Young JusticeRated ★ 3.5
Young JusticeRated ★ 4.0
Phoenix: Eden17Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5