Movies
Ratings
756
TunnelRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.5