Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Private EyeRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0