Movies
Ratings
566
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 2.0
SorumRated ★ 3.0
Infinity PoolRated ★ 2.5
As Above, So BelowRated ★ 2.0- Employee Handbook for the Hope Daycare CenterRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0