Titles you rated
Five FingersRated ★ 0.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5