Titles you rated
The Kissing Booth 2Rated ★ 5.0
The Secret: Dare to DreamRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0