Titles you rated
MasterRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5