Titles you rated
Buzzer BeatRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 0.5