Series
Ratings
53
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0