Series
Ratings
29
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5