Movies
Ratings
308
Sink & RiseRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0