Series
Ratings
20
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0