Titles you rated
Lights OutRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0