Movies
Ratings
15
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0