Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0