Titles you rated
Love, RosieRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5