Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0