Series
Ratings
18
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Medical Team Lady da Vinci’s DiagnosisRated ★ 4.5
The Night ShiftRated ★ 4.0
The Night ShiftRated ★ 4.0
The Night ShiftRated ★ 4.0- The Night ShiftRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0