Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 5.0- わたしのウチには、なんにもない。Rated ★ 4.5
- 인생이 빛나는 정리의 마법Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
Glamorous TemptationRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5