Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0