Titles you rated
Goblin SlayerRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0