Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 3.5
SPL 2: A Time for ConsequencesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0