Series
Ratings
15- Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
- Cheese in the TrapRated ★ 5.0
- Reply 1994Rated ★ 5.0
- Discovery of RomanceRated ★ 5.0
- Oh My GhostRated ★ 5.0
- My Love From Another StarRated ★ 5.0
- She Was PrettyRated ★ 5.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
- The ProducersRated ★ 5.0
- Nodame CantabileRated ★ 5.0
- Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
- Mischievous KissRated ★ 4.0
- Reply 1988Rated ★ 4.5
- Splash Splash LoveRated ★ 4.0
- SignalRated ★ 4.5