Series
Ratings
29
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0