Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0