Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0