Movies
Ratings
104
The HostRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Doggy PooRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0