Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
MagicRated ★ 3.0- Angel's KissRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 3.0
RivalRated ★ 4.5
Sweet BunsRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- TruthRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0