Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5