Series
Ratings
108
FingersmithRated ★ 4.0- FeelingsRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 4.0
Beautiful DaysRated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
TripleRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5