Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5