Series
Ratings
15
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5