Movies
Ratings
30
The Devil's GameRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0