Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0