Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The GuardiansRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0- The CureRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
ContactRated ★ 1.0
Tears of the SunRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
PlatoonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0