Movies
Ratings
652
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 1.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0