Movies
Ratings
365
Back to the FutureRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
My Wedding CampaignRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0