Movies
Ratings
85
SplitRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0