Series
Ratings
18
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0