Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0