Titles you rated
LegionRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0