Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 1.5- I Need a FairyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0