Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Mixed by ErryRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
GrooveRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0