Series
Ratings
14
Personal TasteRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0