Titles you rated
The King in LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5