Series
Ratings
29
Attack on TitanRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0