Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 4.5