Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0